Zadzwoń 729-888-190

Matysmj – klient

Jeden z niewielu już fachowców którym chce się naprawiać, a nie rekomendować wymiany na nowe urządzenie. Zmywarka 8 letnia naprawiona i przywrócona do życia. Bardzo dobry kontakt, terminowość oraz przystępna cena (deklarowana i szacowna na początku serwisu). Gorąco polecam.

Similar Articles

Ania – Zmywarka Bosch Bardzo fajny Pan, szybki kontakt, szybka i sprawna naprawa zmywarki. Zmywarka znowu pracuje. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych napraw.
Wojciech – Problem ... Ciągłe kłopoty z pralką doprowadzały moją żonę do szału. Postanowiłem coś z tym zrobić. Pomoc Pana Grzegorza okazała się nieoceniona. Polecam.
Justyna – Zmywarka Beko Już spisałam swoją zmywarkę na straty, kiedy natknęłam się na tę stronę. Rzeczowa diagnoza i szybka naprawa zaoszczędziła mi większych wydatków.
Piotr – klient Super serwisant !!! Szybko, fachowo naprawił mi pralkę a znajomej kuchenkę – polecam gorąco tego Pana.
Iwona – Pralka Beko Polecam Pana, przyjechał zobaczył pralkę i od razu wiedział co robić, cała naprawa trwała może pół godziny i pralka znów działa.
Matysmj – klient Jeden z niewielu już fachowców którym chce się naprawiać, a nie rekomendować wymiany na nowe urządzenie. Zmywarka 8 letnia naprawiona i przywrócona do życia. Bardzo dobry kontakt,